Kategorie

Dostawa

O firmie

Komfort i jakość.

Nasz program sprzedaży obejmuje szeroki wybór nowoczesnych i dizajnerskich mebli, ale wciąż specjalizujemy się w krzesłach i stołach. W tej dziedzinie staramy się być najlepsi. Bardzo rzetelną marką reprezentującą naszą specjalizację. w szczególności bardzo wybór stołów jest firma BONTEMPI CASA, której poświęcamy oddzielne miejsce. W sklepie Cubedesign.pl kładziemy nacisk na komfort. Na naszych stronach znajdziesz w większości krzesła tapicerowane, a nie twarde siedziska drewniane lub z tworzywa. Stoły też nie będą minimalistyczne, a ich użytkowanie - systemy rozkładania, sposób rozkładania stołu ma byc komfortowy dla użytkownika. 

Oryginalne.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej, a oferowany towar był najwyższej jakości. U nas dostaniesz tylko w 100% oryginalne produkty znanych światowych marek, które dbają o swój image. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych ludzi, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszych sklepach powinny być szybkie i przyjemne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Kontakt, pod adresem e-mail hello@cubedesign.pl.

Jesteśmy do dyspozycji!
Team Cubedesign